Uusi arenguid...

neljapäev, 17. veebruar 2011

Pole nagu kaua aega midagi kirja pannud... kohe hea oleks ütelda, et aega pole olnud... tegelikult on sellega nii ja naa. Kui on aega, siis pole tahtmist. Kui on tahtmist, siis pole mõtteid. Kui on mõtteid, siis pole aega.

Olen ajutiselt kunstiõpetaja - kolmandaks veerandiks. Käisin jaanuari alguses kunstiõpetajate ideekoolitusel ja peale seda mõtlesin, et küll oleks hea, kui saaks neid mõtteid ja ideid nüüd katsetada. Vaat kus lops! Ole teinekord oma soovidega ettevaatlik! Koolituselt tulles samal õhtul helistad direktor ja pakkus asendada kunstiõpetuse tunde seitsmeks nädalaks! Nüüd siis juba pool veerandit olen olnud ajutine kunstiõpetaja ja selgus, et kuni veernadi lõpuni! LAHE! Kunstiajalooga olen pisut hädas, sest endal materjale pole ja palju peab meelde tuletama, aga seegi tegelikult endale väga hea. Niisama ei oleks tahtmist võtta ja lugeda renessansi maalikunsti kohta ju? Aga kuna nüüd peab, siis on endale hea põhjendus olemas, et võta ja loe!

Plika tegi meil täna harjutusi iseseisvaks eluks. Põnniga vaja arstile minna, aga tirts ütles, et tema ei taha kaasa tulla?!? No mis siis ikka, tema oli üksi pool tundi kodus. Sõi oma võileiba ja vaatas multikat ja mängis arvutimängu. Minu tagasi tulles oli tema väga rahul. Mina veel muretsesin, et äkki nutab kogu aja üksi kodus...

No lihtsalt ei saa! Peaks võtma ühe ilusa päeva ja käima pildistamas... No pole lihtsalt aega. Kogu aeg on midagi muud vaja teha: tunde ettte valmistada, süüa teha, koristada, lapsi valvata, postkasti tühjendada, niisama telekat tühja pilgu ja mõttelagedusega vahtida, väikesta lastehommikut ette valmsitada jne, jne...Hing juba ihkab üksi uitama! Ja kauaks seda ilusat talve meil ikka on! Pilveke!

0 mõtet: 
Murkeliine - by Templates para novo blogger