Suvi!

laupäev, 7. august 2010

Ega ma ei kurda, aga palavus tahtis täna ära tappa. Tegelikult mitte palavus, vaid niiskus. Oleks siis ainult kuum olnud - selle elaks üle, aga see neetud õhuniiskus ajas asja vastikuks...

Lastele sai lõpuks väike basseini moodi asjandus ema õuele pandud. Asi lõppes sellega, et Mia veetis suurema osa päevast vees. Vahepeal saime ta natukeseks välja, et käia poes, süüa, jalutada Merte ja Samueliga ja siis suundusid kõik kolmekesi sinna sisse. Sõbrad said oma emme käsu peale välja ja koju, aga Mia veetis seal veel tunnikese. Äkki saab homme mõned pildid ka tehtud.

Selle suve kohustulikes üritustes on veel tegemata - Caltzu ja Jako ühissünna, loomaaias käik ja ühe korra võiks lastega ikka nii ka mere ääres käia, et vette saaks.

See meie üks suurimatest õnnetustest, kui Mia kõvaketas koos kõigi meie 5 aasta piltidega sussid püsti viskas, lahenes ka enamvähem - sain enda arvuti kõvakettalt taastatud mingi osa pilte. Ena lillekestest ja putukatest ei jäänud ühtegi alles... aga siis tuleb uusi hakata tegema. Esimene reaktsioon oli küll selline, et hammustaks kedagi, aga keda sa ikka hammustad, kui mitte ennast...0 mõtet: 
Murkeliine - by Templates para novo blogger